Masters of Rock 2005

Kdo: Ali, Aliho bratr, Pavel, Honza, Petr, Tomáš a Popelka

Kam: Vizovice - areál likérky - malé políčko u potoka - okolí potoka - Zlín - pumpa s motorestem - zpět domů

Jednoho jarního večera kdosi našel připravovaný rockový festival Masters of Rock, který se již podruhé koná v areálu Vizovické likérky. Slovo dalo slovo a my jsme se s našimi Libereckými soudruhy vypravili v červenci na dálný východ poslechnout si trochu té muziky a užít si místní kultury.

Vzhledem k tomu, že by následným vyprávěním mohla utrpět pověst naprosto všech zúčastněných, omezím se pouze na vytyčení základních bodů programu.

První den jsme strávili většinou v areálu a poslouchali pár kapel, na které jsme přijeli. Postupem času nás to omrzelo, pač na place byla hromada ožralů, bordelu a ceny občerstvení byly více než hnusné. Vrátili jsme se k našemu kempovišti - 2 km od areálu, protože tam nikdo nekempoval a my měli celé pole pro sebe - a zalehli jsme k objevenému potůčku, kde jsme si chladili pivko. Muziku jsme slyšeli až sem a taknám vytvářela podkreslení k hovoru.

Následující den se jelo do Zlína, do místního kina, kde jsme poprvé byli na Batmanovi a pak další rok na něčem jiném. Abychom si pak zpříjemnili odpoledne, dali jsme si oběd v místní hospůdce, zahráli bowling, kulečník, dali pár piv a jelo se zpět. Většinou tuto noc hrála kapela, kvůli které stálo zato si počkat až do půl jedné do rána. Tudíž rojzařeni z dobrého odpoledne jsme vydrželi a koncert si náležitě užili.

Dalšího dne, v neděli, se odjíždělo domů. To jsme se zastavili v motorestu u blízké pumpy, dali si oběd a vyrazili směr Praha, či Liberec.

Toť asi vše, co se dá o našem počínání napsat.

Tomáš